Sklep "Miód Dobry!" w Warszawie prowadzi również sprzedaż przez internet!

Kiedyś na Stokłosach w Stolicy był wspaniały sklep z miodami. Pochodziły one z zaufanych polskich pasiek, a ich jakość potwierdziły badania laboratorium w Lublinie. W 2016 roku sklep przeszedł do historii...

Jako wielbiciele zdrowych produktów wysokiej jakości, zwłaszcza naturalnych polskich miodów, postanowiliśmy w 2017 roku na warszawskich Kabatach reaktywować tamten koncept.

Nawiązaliśmy współpracę z tymi samymi sprawdzonymi pasiekami. Obecnie są to: Moja Pszczoła Agaty i Mariusza Chachułów, Swojskie Miody Jakuba Tutaja, Gospodarstwo Pasieczne Kurpielów... Znajdujemy również inne zaufane pasieki (jak np. Tomasza Baczewskiego, Mirosława Pędzicha, księdza Marciniaka, pasieka Fujarskich - miody Drahimskie, pasieka Artura Rosłońca z Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, pasieka U Alfreda z Puszczy Augustowskiej, Gospodarstwo Bartne Marka Grabowskiego i inne).

Nasz stacjonarny sklep z miodem w Warszawie, na Kabatach

Miód jest dobry na wszystko. Jeśli jest to... dobry miód. Prawdziwy. Z polskiej pasieki, przygotowany naturalnymi metodami przez uczciwych pszczelarzy, którzy wkładają w swoją pracę serce.

Miód niepodrabiany, nierozcieńczany, niefiltrowany, nieprzetrzymywany na bazarowych straganach, gdzie jest narażony na oddziaływanie promieni słonecznych. W żaden inny sposób nie przegrzewany (żeby zawsze "dobrze wyglądał" i "lepiej się sprzedawał", bo "ludzie wolą miód nieskrystalizowany"... Wierzymy, że świadomi nabywcy miodu wiedzą, że ten w naturalny sposób ulega krystalizacji, więc jeśli kupują lejący się miód, to tylko taki, który był roztopiony w temperaturze maks. 42 stopni, bo wtedy zachowuje swoje cenne właściwości).

Jeżeli szczególnie zależy Państwu na zdrowiu swoim i swoich bliskich (a przy tym chcecie wspierać polskich pszczelarzy), zapraszamy po prawdziwe miody w atrakcyjnych cenach (pytaj o warunki uzyskania Karty Stałego Klienta). Niektóre z nich są do kupienia w Warszawie wyłącznie w Miód Dobry! Poza sklepem stacjonarnym prowadzimy również - od połowy 2020 roku - sklep internetowy www.miod-dobry.pl

Oferujemy największy wybór polskich miodów (ze sprawdzonych pasiek). Z Roztocza, z Gór Świętokrzyskich, z Gór Stołowych, z Kotliny Kłodzkiej, z okolic Sobiborskiego Parku Krajobrazowego, z Kujaw, z Pojezierza Drawskiego, z Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, z Puszczy Białowieskiej, z Puszczy Augustowskiej, z Puszczy Bydgoskiej...

Miody znane niemal wszystkim:

Miody spadziowe iglaste (spadź jodłowa z Podkarpacia, z Pienin, ze Świętokrzyskiej Puszczy lub z Beskidu Sądeckiego - a nawet, raz na parę lat, z Jodły Kaukaskiej zasadzonej na Kujawach - spadź świerkowa z Gór Stołowych, spadź sosnowa) i ze spadzi liściastej (np. lipowo-dębowa).

Miody mniej znane (i trudno dostępne), ale nie mniej cenne:

Jest Lipiec Białowieski z Puszczy Białowieskiej. Jest miód łąkowo-bagienny z Puszczy Agustowskiej. Jest miód łąkowy spod Bodzentynia (o mleczno-orzechowym smaku, który większość osób nazywa: "jak mleczko w tubce").

Polecamy również miody z naturalnymi dodatkami:

 • z nalewką z propolisu,
 • jak również miód z propolisem, imbirem i kurkumą,
 • miód z kakao,
 • miód z cynamonem,
 • miód z pyłkiem pszczelim,
 • miód z płatkami dzikiej róży,
 • miód z kardamonem, wanilią, imbirem i cynamonem,
 • miód z listkami mięty,
 • miody z owocami liofilizowanymi (z miętą i cytryną, z pomarańczą, z żurawiną, z truskawką itd.).

W ofercie ponadto:

Są ponownie w ofercie zioło-miody (produkt wytwarzany przez pszczoły karmione specjalną pożywką z wywarem z naturalnych ziół lub naturalnym sokiem z owoców): pokrzywowy, sosnowy, aroniowy, z czarnego bzu.

Zapraszamy również po miody miejskie:

 • wilanowski,
 • ursynowski,
 • mokotowski.

I mamy też miody kremowane, o konsystencji idealnej do smarowania: rzepakowy, wielokwiatowy i faceliowy.

W sklepie stacjonarnym na Kabatach (Al. KEN 21 lok u15) pytaj o warunki uzyskania Karty Stałego Klienta - daje 10% zniżki.

Jeśli mieszkasz lub jesteś przejazdem w Warszawie, warto do nas wstąpić - tutaj niemal każdy miód możesz przed zakupem spróbować!

W sklepie internetowym dla każdego nowego Klienta na "Dzień Dobry" promocja na cały asortyment: - 10% na miody i inne produkty! 

Jeśli interesuje Cię naturalny, surowy, niepasteryzowany, niefiltrowany regionalny polski miód (małe, średnie lub duże słoiki), znajdziesz taki w Miód Dobry!

Smacznego i na zdrowie!

P.S. Jako dodatek do oferty naszych rodzimych miodów proponujemy Państwu okresowo miody z zagranicy: koniczynowy, kasztanowy, cytrynowy, eukaliptusowy, migdałowy i lawendowy.

A już totalnym rarytasem jest (a w zasadzie bywa, bo jest go mało) miód z kłód bartnych, wykapywany, nie odwirowywany oraz miód pasieczny od bartnika.

Newsletter
Zapisz się! Zyskasz 10% rabatu. Od czasu do czasu poinformujemy Cię o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium